آرشیو برای: "بهمن 1396"

این حدیث تلخ با دل ها چه کرد...!

نوشته شده توسطصداقت...!

فاطمیه اعتقاد شیعه است

عشق زهرا در نهاد شیعه است

فا طمیه آبروی اهل دل

سوختن در گفت و گوی اهل دل

فاطمیه شاهدی بر بی نشان

غربت مولا امیر مؤمنان

فاطمیه از ولایت تا ولی

یک سقیفه فتنه در حق علی

فاطمیه شور و حال گریه است

چشم اگر چشم است مال گریه است


شاعر: جعفر رسول زاده

شيوه دفاع از ولايت!

نوشته شده توسطصداقت...! 26ام بهمن, 1396
در زمان هر پيامبري انحراف پيش آمد. قوم موسي نبي عليه السلام انحراف اعتقادي - گوساله پرست شدند-و موسي زنده بود و فرياد زد و جلوي انحراف ايستاد/ قوم لوط انحراف جنسي و لوط زنده بود و جلوي انحراف ايستاد/ قوم شعيب - انحراف اقتصادي؛ كم فروشي مي كردند.  فرياد… بیشتر »

به همين دليل!

نوشته شده توسطصداقت...! 22ام بهمن, 1396
 شرايط دست به دست هم داد و با جمع كوچكي از خوبان، بدون تصميم قبلي راهي مركز استان شديم. همايش كه تمام شد نزديك اذان ظهر بود. نظر سنجي انجام شد، كفه ترازو به نفع ما بالا ماند و برخلاف معمول، چهارشنبه  راهي گلزار شهداي اصفهان شديم. چند ماهي بود حسابي… بیشتر »

آشنايي با سواد رسانه اي!

نوشته شده توسطصداقت...! 21ام بهمن, 1396
روشن شدن هر مفهوم، قبل از هر چیزی برای درک صحیح آن مفهوم می تواند کمک کند. سواد رسانه ای مشتکل از دو عبارت است: «سواد» و «رسانه». برگردیم به دوران کودکی و روزهای اول مدرسه، زمانی که به مدرسه می رفتیم تا «خواندن و نوشتن» را یاد بگیریم و دیگر «بی سواد»… بیشتر »

کتاب منازل الآخره+ دانلود

نوشته شده توسطصداقت...! 16ام بهمن, 1396
از بزرگان زیادی شنیده ام که بر مطالعه  کتاب مناز ل الاخره، تالیف ثقه المحدثین مرحوم شیخ عباس قمی تاکید داشته حتی برخی سفارش می کنند گهگاهی و اگر می توانید هفته ای یک بار این کتاب را مطالعه کنید. جمله ای  از مقدمه  مولف، كه هر بار تکرار می کنم؛ برایم… بیشتر »

بازار هنر اصفهان!

نوشته شده توسطصداقت...! 14ام بهمن, 1396
قبل از اتمام وقت امتحان، از جلسه زدم بیرون. به جای ترمینال نشینی، با برادرم که دانشجوی دانشگاه اصفهان است تماس گرفتم و خواستم خودش را برساند محل آزمون. بنده خدا هراسان در کمتر از یک ساعت کنارم حاضر شد. برایش توضیح دادم که حال و هوای درستی ندارم و برویم… بیشتر »

ملاک ارزشمندی انسان چیست؟

نوشته شده توسطصداقت...! 12ام بهمن, 1396
ارزش یک انسان به چیست؟ … امروز دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن در فرهنگ منحط غرب یک ارزش قلمداد می شود. دیده شدن در چه فضایی؟ نزد اهل دنیا پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند: زهرای اطهر ارزشمند است چون در آسمان ها دیده می شود. دیده شدن… بیشتر »

مرهم بُوَد به آتش زخم نهانتان؟!!

نوشته شده توسطصداقت...! 10ام بهمن, 1396
از کجا شروع کنم و از چه بگویم، هر دو در حد من نیست. زبان قاصر است و قلم ناتوان و دانشم هیچ.  برای ناسپاسی چون من، صحبت از شما سخت است، سخت به اندازه صحبت برایتان؟ شما را چه صدا کنم بانو؟ مادر؟ شرم دارم از این نوع خطاب راستش را بگویم عاشق ایام عزاداری… بیشتر »