آرشیو برای: "مرداد 1395"

با چشم های عاشق بیاا!

30ام مرداد, 1395
مادر چند بار تا اتاق آمده بود برای اینکه بروم ناهار. واقعا شرمنده شدم.   آنچنان این ویروس نادیدنی سرماخوردگی وسط تابستان، دست و پایم را بسته، که سه روز است توان بلند شدن از زمین را نداشتم.  مثل جنازه اما، همچنان درگیر سامانه و لپ تاپ . به هر زحمتی بود… بیشتر »

حکایت زمستان!

27ام مرداد, 1395
چند سال قبل کتابی به بنده معرفی شد.   هر کجا در شهر مقدور بود سراغی از آن گرفتم آن را نیافتم. تا اینکه امروز بدون درخواست، یکی از دوستانم، آن را به عنوان پیشنهاد مطالعه، برایم امانت آورده بودند. قصد داشتم اجمالی آن را مطالعه کنم اما، محتوای کتاب به گونه… بیشتر »

آخرین زیارت!

24ام مرداد, 1395
قدمت رفتن به زیارت آقا امام رضا علیه السلام، از زمانی که قاب عکس های قدیمی مرا در بغل پدرم به تصویر کشیده تا یک سال و چند ماه قبل، تقریبا هر سال تکرار می شد. خاطرات و لحظات تلخ و شیرین مختلفی در ذهنم ثبت شده اما هیچ کدام مثل آخرین زیارتی که رفتم ، نیست.… بیشتر »

خواب و تعبير خواب در منابع ديني!

20ام مرداد, 1395
* خواب، نعمت و مايه آرامش است (نومكم سباتا) * قرآن كريم صراحت دارد در اينكه بشر چيزي به عنوان خواب دارد در سوره يوسف/ در مورد خواب پيامبر * خواب حضرت يوسف عليه السلام و عرضه بر يعقوب عليه السلام. خانواده پيامبرند. هوشمندند. در حدي كه فهميدن خواب چيه. *… بیشتر »

رضای آل محمد (صلی الله علیه و آله و سلم)

17ام مرداد, 1395
دانلود کتاب رضای آل محمد صلی الله علیه و آله وسلم بیشتر »

آن روزها.... این روزها!!!

12ام مرداد, 1395
به نظرم خیلی آشنا بود اما بیشتر شبیه بود، تا خودش. نزدیکتر که آمد ایستاد و احوالپرسی کرد . خودش بود. از آشنایان قدیمی. چقدر عوض شده بود. 8-9 سالی از من کوچکتر اما کودکش در آغوشش شیطنت می کرد. هنوز هم با دیدنش زیباترین خاطره کودکی اش برایم زنده می شود.… بیشتر »

 
مسابقه وبلاگ نویسی حمایت از کالای ایرانی